top of page

İşimize bakıyoruz!

Keo Global,

markanız için kreatif fikirler üretir, pazar alanınızın büyümesini sağlar.

Gece Mesaisi

Social Media Marketing

Keo Global olarak, sosyal medya reklamcılığı hizmetlerinde öncelikli olarak reklamların yayımlanacağı sosyal medya aracı veya araçlarını markaya ve firmanın hedeflerine uygun olarak seçer; daha sonra pazarlama süreçlerini planlar; kampanyalar, yarışmalar ve çeşitli etkinlikler düzenleyerek yönettiği hesaba dair somut sonuçları ve raporları düzenli aralıklarla müşterileriyle paylaşır.

Kurumsal İletişim

Müşterilerimizin hedef kitlesini etkilemek için, geleneksel ve dijital bütün iletişim yöntemlerini ve doğru mecraları kullanarak entegre iletişim yapıyoruz.

Yaratıcılığı, güvenilirliği ve şeffaf ilişkiler kurmayı yüceltiyor; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve kazanmayı amaçlıyoruz. 

Dijital Pazarlama

Markanızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri veren Keo Global olarak, elbette dijital pazarlamanızı da yapıyoruz.

Bir yandan uzun vadede organik büyümenizi sağlayan adımları atarken, diğer yandan da Web Sitenizin için Google Ads, ve Sosyal Medya hesaplarınız için de ücretli reklam yönetimi hizmetlerini sağlıyoruz.

Dijital pazarlama stratejinizi yönetirken reklam bütçenizin en yüksek katma değeri yaratması için hedef kitlenizi temsil eden demografiye odaklanıyor, en etkili mesajı en iyi zamanlama ile iletiyoruz.

Bir döngü içerisinde yönettiğimiz bu stratejide reklam kampanyalarınızın tasarlıyor, yönetiyor, optimize ediyor; veri analizi ve raporlamalarınızı yapıyor; dönüşüm optimizasyonu ve teknoloji danışmanlığı sağlıyoruz.

Prodüksiyon

Hedeflediğiniz kitle sizinle ilgili fikir sahibi olmak için önce tanıtım filminizi izliyor.Bu alanda hizmet veren bir firma olarak, işlerimizi ekibimiz arasında paylaşıyor, tüm alanlarda uzman kişiler ile hizmet sunuyoruz.

İşinizi ne kadar ciddiye aldığınızı ve ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermek için yalnızca birkaç dakikanız var!

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Keo Global ; Markaların değerini artırmak, bilinirliğini sağlamak ve firmaların sektörde güçlü bir kurumsal duruşa sahip olması için uzman ekibiyle üstlendiği projenin en ince detayına dek çalışır.

Markanızın doğru şekilde temsil edilebilmesi adına logo tasarımıyla uyumlu kurumsal kimlik kalemleri çalışılır.

Markanın veya firmanın, sektörün her alanında aynı itibar ve güvenle temsil edilmesini sağlayan kurumsal kimliğini oluşturur.

Katalog tasarımları, broşür ve basılı ilanlar ile marka ve firmanızın tanıtımı ve akılda kalıcılığı pekiştirilir.
 

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

bottom of page